Oferta

Nasza specjalność

 • Produkcja konstrukcji stalowych

 • Montaż konstrukcji stalowych

 • Montaż konstrukcji żelbetowych

 • Obudowy hal

 • Generalne wykonawstwo

Specjalizujemy się w realizacji hal produkcyjnych, magazynowych, chłodniczych, sportowych, handlowych, jak również supermarketów i budynków użyteczności publicznej.

 

Produkcja konstrukcji stalowych                                 

 

                            

Posiadamy hale produkcyjne o powierzchni 27 000 m2 oraz place magazynowe z bocznicą kolejową. Hale wytwórni wyposażone są między innymi w: dwanaście suwnic, dwie cyfrowe wypalarki do blach, automatyczne urządzenie do czyszczenia powierzchni stali metodą śrutowania, kabinę piaskarni, malarnię hydrodynamiczną oraz obszerne stanowiska spawalnicze. Pozwala nam to na wykonanie każdej konstrukcji stalowej zgodnie z życzeniem klienta. Dysponujemy także odpowiednimi środkami transportowymi. Wytwórnia oferuje również usługi w zakresie piaskowania, śrutowania i metalizacji natryskowej powierzchni metalowych, a także zabezpieczenia ognioochronne konstrukcji z wykorzystaniem farb pęczniejących.

Posiadamy Certyfikat Zgodności Kontroli Produkcji Nr 1433-CPR-0062 wydany przez Urząd Dozoru Technicznego w Warszawie- Norma EN 1090

Posiadamy Świadectwo Kwalifikacyjne wydane przez INSTYTUT SPAWALNICTWA w Gliwicach uprawniające do prowadzenia prac spawalniczych w zakresie wykonawstwa, montażu i remontów konstrukcji stalowych klasy 1, 2 i 3.

Posiadamy także licencję wykonawcy uprawniającą do nakładania pęczniejących farb ogniochronnych systemu Flame Stal.

Montaż konstrukcji stalowych i żelbetowych

Firma VINSTAL S.A. jest przedsiębiorstwem wykwalifikowanym w montażu zarówno konstrukcji stalowych, z którymi jest związana poprzez dział produkcyjny, jak również konstrukcji żelbetowych. Wymiana doświadczeń między brygadami wyspecjalizowanymi w montażu poszczególnych rodzajów konstrukcji pozwoliła nam zbudować silną kadrę pracowniczą, która potrafi sprostać nawet najbardziej wymagającym przedsięwzięciom.

Przed przystąpieniem do realizacji jakiegokolwiek zadania dokonujemy szczegółowej analizy potencjalnych trudności, starając się wyeliminować je jeszcze przed rozpoczęciem danego projektu. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomyślnie realizować nawet najbardziej złożone zadania w sposób bezpieczny i terminowy. Posiadamy własne zaplecze socjalno-biurowe w ilości zaspokajającej nasze zasoby kadrowe, a także żurawie samochodowe oraz bogate zaplecze narzędziowe i pomiarowe niezbędne do realizacji wszelkich prac montażowych.

W szczególnych przypadkach oferujemy również usługi żurawiami samochodowymi.

 Obudowa ścian i dachów 

Nasza firma zajmuje się również obudową ścian i dachów, wykonaną w różnych systemach:

Obudowa ścian:

 • Panele warstwowe

 • Kaseta + wełna + blacha

 • Blacha trapezowa

 • Blacha + wełna + blacha

Obudowa dachów:

 • Blacha trapezowa

 • Blacha + wełna + panel z rąbkiem

 • Blacha + wełna + folia

 • Panele warstwowe

 • Panele warstwowe z membraną PVC

 Generalne wykonawstwo

Firma VINSTAL S.A. oferuje swoim klientom kompleksową realizację obiektów przemysłowych, produkcyjnych, magazynowych, chłodniczych, sportowych i handlowych - od wstępnej koncepcji do oddania obiektu pod klucz. Realizujemy zarówno zlecenia od inwestorów indywidualnych, jak również zamówienia publiczne. W celu wykonania wszelkich prac związanych z kompleksową realizacją obiektów przemysłowych, wykorzystujemy doświadczenie i profesjonalizm firm z nami współpracujących. Podwykonawcy wybierani są z grona sprawdzonych przez nas firm, działających na terenie całego kraju; są to przedsiębiorstwa wiarygodne i posiadające niezbędne środki oraz doświadczenie w wykonywaniu powierzonych im prac. Kontrola i koordynacja prac przez cały okres inwestycji spoczywa na naszej firmie, w ten sposób zdejmujemy z inwestora ciężar rozmów z wieloma podwykonawcami.

 


 

 VINSTAL S.A. 64-10 Rogoźno, ul. Fabryczna 7 NIP 606 009 27 18